• Новак
Aoweziic нов увезени оригинални FQPF6N90C 6N90 6N90C ДА-220F MOS цевка N канал 900V 6A

Aoweziic нов увезени оригинални FQPF6N90C 6N90 6N90C ДА-220F MOS цевка N канал 900V 6A

DEN 460.80
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
Aoweziic
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
FQPF6N90C
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
FQPF6N90C
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Избор на клиент

Freeshipping UCN5801 UCN5801A
  • Новак

Freeshipping UCN5801 UCN5801A

DEN 724.00 762.24

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

Freeshipping STK621 STK621-141A
  • Новак

Freeshipping STK621 STK621-141A

DEN 724.00 762.24

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена Ние ќе ги сноси сите пре

5PCS TSOP31238 P31238 SIP3 IC
  • Новак

5PCS TSOP31238 P31238 SIP3 IC

DEN 211.20

FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни п�