• Новак
10 КОМПЈУТЕРИ Применуваат Јасни Круг Случаи Монета Складирање Капсули Носителот Круг Пластични 28mm

10 КОМПЈУТЕРИ Применуваат Јасни Круг Случаи Монета Складирање Капсули Носителот Круг Пластични 28mm

DEN 40.00
DEN 48.48
-17 %
Во достапна форма

Пристапност

100% сосема нов и висок квалитет на Трајни монета капсули Обезбеди безбедно заштита за вашиот монета собирање Материјал : Пластични Боја : јасно Внатре Дијаметар : 28mm Количина : 10 pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме!
Пакетот вклучува :
10 x Монета Капсули( Монета не се вклучени )

Главните карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Функција:
Порибено
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
39522
Обликот:
Круг
Решетки Количина:
1
Материјал:
Пластични
Употреба:
монета
Производот:
монета организатор
Оптоварување:
1 монета
Капацитет:
1 монета

Избор на клиент