• Новак
Татко, Син Кошула Семејство Појавување на Облека Тимови Бебе Мене и Мини Мене Облека Лето со Кратки Ракави, T-shirt Облека Сакам на Папата

Татко, Син Кошула Семејство Појавување на Облека Тимови Бебе Мене и Мини Мене Облека Лето со Кратки Ракави,

DEN 383.00
DEN 383.04
-0 %
Во достапна форма

Пристапност

9" L 74 см 110 инчен 29.2"
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение. Чекор 3 : "View количка" да плати за двата облека За Големината Ознака Големина НАС Големина Возраст Облека Должина Градите 80 12 M 9-12М cm 36 54 инчен 14. Тоа обично трае 5-8days за испорака.3" XL cm 81 120 инчен 31. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

Главните карактеристики

Големина:
Father M, Father L, Father XL, Father XXL, baby 12M, baby 24M, baby 3T, baby 4T
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Писмо
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Aiqingsha
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Тип На Објект:
Маици
Родителството класа:
Т-маица
Наменет За:
Family Пакет
Погоден Сезона:
Пролет, Лето
Шема:
Писмо
Елемент:
Писмо
Од 12 ~ 14 рамен вагон игла / 3 cm:
Yes
Главната ткаенина состав:
Памук
Главната ткаенина компонента содржина:
95%
Боја:
Сива, бела деца
Големина:
M, L, XL, XXL, 80,90100

Избор на клиент