• Новак
steampunk 1pcs/многу Приказна Pendant Ѓердан Игра Гејмер Игри Стакло Приказна Накит Стаклена Купола Pendant Ѓердани играчка синџир 4 боја

steampunk 1pcs/многу Приказна Pendant Ѓердан Игра Гејмер Игри Стакло Приказна Накит Стаклена Купола Pendant

DEN 75.00
DEN 91.20
-18 %
Во достапна форма

Пристапност

99 /парче Undertale Sans Игра Игри Мажи фанови кукла Мода Ѓердан cosplay Pendant steampunk Накит најдобри пријатели Подарок синџир играчка приврзоци US $ 1.99 /парче Сад филмот iron man Прилагодливи прстен 1pcs/многу антички месинг pendant mens женска мода гроздобер steampunk нова божиќ подарок рачно изработени US $ 0.99 /парче Undertale Замокот Игра Игри Мажи рачно изработени Модни Ѓердан месинг сребро Pendant steampunk Накит за Подарок жените нов синџир играчка mens US $ 0.99 /парче Нови НАС Филм Мапата Месинг Пост Човек Жените Стакло Панк Накит Студ лекар, кој Мапата 1pcs/многу стрелките На гроздобер steampunk пријатели подарок US $ 0.99 /парче смрт белешка џеб види кварц мртвите црна бронза ѓердан синџир ноктот pendant 1pcs/многу суровата Reaper cosplay играчка часовници приврзоци US $ 2.99 /парче филмот Star Trek гроздобер Ѓердан 1pcs/многу џеб види сребро бронза Pendant накит најдобри пријатели подарок гроздобер 2017 mens часовници US $ 2.99 /парче Моден Синџир Голем Бран Исклучување Kanagawa neccklace - рачно изработени Keepsake Pendant - Бранот - Јапонски Дрво Блок ѓердан US $ 0.99 /парче
Спецификации :
- Сребро или Бронза боја
- Pendant Големина : Главни Стакло област е 25mm (1 инч) околу
- Синџир Должина : 78cm Долго, Rolo Стил Синџир, со Hummer Затворач
Меѓуѕвезден облак серија на персоналните ѓердан, сите рачно изработени, не't треба да се грижите за да имате ист стил ѓердан, ве молиме да ги негува рачно изработени производи, ќе имаат производи ви се допаѓа,ќе добиете поубав од слика на производот
.

Главните карактеристики

Метална боја:
Сребро Позлатен, Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен, Антички Бакар Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури,Титаниум
Бренд Име:
QiYuFang
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
k
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бакар:
Античкиот
Стил:
Гроздобер Стил
Pendant:
филм pendant
За:
Дама,женска,мажи
накит:
locket
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на клиент