• Новак
На Одење Мртви Суичери 2017 пролет зима и топло руно јакна згусне дуксери мажите година хип хоп мода качулка грб

На Одење Мртви Суичери 2017 пролет зима и топло руно јакна згусне дуксери мажите година хип хоп мода качулка

DEN 2287.00
DEN 2287.20
-0 %
Во достапна форма

Пристапност

6 ОБИЧАЈ прави Ако еден стил ви треба повеќе од 20 парчиња, и ако имате слики во ПСД или PNG формат, да , ние може да го направи тоа за вас! Whatsapp 86 15737954971
. Затоа позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД се исклучително важни за нас.Тоа зависи од дестинацијата и други фактори. Можете да ги пратите на веб-страницата на цел детал . 2 КОНТАКТИРАЈТЕ Било кој проблем пред да нарачате, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа. 3 ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ Откако ќе ја прими пратката,ако има некои проблеми со облеката, ве молиме контактирајте со нас одеднаш, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за вас . Ви благодариме! 5 за ДА DROPSHIPPER Ако сте Dropshipper,добредојдени да не контактирате.Изберете големина совети :
1, изберете Поголем големина, ако не знаат како да се избере од 2 големина
2, контактирајте со продавачот! Јас сум на чекање за вас!
ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење
1 ПРЕВОЗОТ По вашата исплата е примен од страна на Aliexpress , наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа, освен празници .Ако не се добие во превозот време или други прашања,ве молиме контактирајте со нас без двоумење.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Дебели
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Rayon
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Избор на клиент