• Новак
Дизајнер gery snakeskin чипка-up висока пета жените пумпи посочи пети crisscross stiletto потпетици свадба партија облечи чевли жена

Дизајнер gery snakeskin чипка-up висока пета жените пумпи посочи пети crisscross stiletto потпетици свадба

DEN 3264.00
DEN 3436.32
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
attantou
Горниот Материјал:
PU
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Гладијатор
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Процесот:
Лепило
Чевли Ширина:
M)

Избор на клиент