• Новак
Останете Наивна Девојка Облека Цртан филм Печати Bowknot Децата Облека 2017 Нови Девојки се Облекуваат Децата

Останете Наивна Девојка Облека Цртан филм Печати Bowknot Децата Облека 2017 Нови Девојки се Облекуваат Децата

DEN 364.00
DEN 560.64
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте драги мои cumstomers,
Pls напишете го целосниот назив ,точна адреса и телефонски број,escepially на Бразил пријател не заборавајте куќата број.
Ви благодарам многу !
Големина на табела,може да се 1-3cm грешка. (1 инч=2.54 см)
Големина
Фустан Должина
(cm)
Градите*2
(cm)
Должина На Ракав
(cm)
Погоден Висина
(cm) 2 T 52 28 / 80-90 3 T 55 29 / 90-100 4 T 58 30 / 100-110 5 T 61 31 / 110-120 6 T 63 32 / 120-125
повеќе убави предмети што може да оди http : //www.aliexpress.com/store/1357018http : //www.aliexpress.com/store/1357018
ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
САД ; РУСИЈА Бесплатен превозот од e Packet (5-15 работни дена на патот) Брза испорака
EMS (5-15 работни дена на патот)
Кина, воздухот mail (15-50 работни дена на патот)
DHL (2-5 работни дена на патот)
Fedex(2-7 работни дена на патот)

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
Останете Наивни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
A
Декорација:
Лак
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Памук
Силуета:
Труба / Сирена
Јака:
О Деколте

Избор на клиент