• Новак
Најдобри Убав Обичај Лале Цвет Туш Завеса Бања Завеса Водоотпорен Материјал За Бања ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНАТА WJY#101

Најдобри Убав Обичај Лале Цвет Туш Завеса Бања Завеса Водоотпорен Материјал За Бања ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНАТА WJY101

DEN 912.00
DEN 1823.52
-50 %
Во достапна форма

Пристапност

-53.99 -53.99 -53.99 -53.99 -53.99 -53.99 -53.99 -53.99

Главните карактеристики

Големина:
60X72inch, 66x72inch, 60x79inch, 66X79inch, 72X72inch, 72X79inch
Стил:
Европа
Бренд Име:
xxihlive
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Шарени
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
60X72inch,66X72inch,60X79inch,66X79inch,72X72inch,72X79inch
Лист Големина:
Висока, Широк
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер Ткаенини
Класификација:
бања оркестарот
Зборови За Пребарување:
туш завеса бања завеса водоотпорен,туш завеса 180cm
кориснички:
Да,тоа е
Топла клучни зборови за пребарување:
туш завеса полиестер,туш завеса водоотпорни ткаенини
Стил:
Филм
Шема:
Погледнете
Големина:
60X72inch,66X72inch,60X79inch,66X79inch,72X72inch,72X79inch

Избор на клиент