• Новак
3.7 V 2000mAH 534863 Полимер литиум јонска / Li-ion батерија за напојување банка GPS dvr mp3 mp4 мобилен телефон говорникот

3.7 V 2000mAH 534863 Полимер литиум јонска / Li-ion батерија за напојување банка GPS dvr mp3 mp4 мобилен телефон

DEN 547.20
Во достапна форма

Пристапност

Не се стави во оган или се обиде да ја размонтираат батеријата.2 C
3
Номинална Капацитет
2000m AH
0.7 v
5
Над-полнење potect напон
4. полнење тековната
1.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
534863
Пакет:
No
Капацитетот На Батеријата:
2000mAh
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
is_customized:
Yes
Тип:
Li-полимер
Големина:
Prismatic
Номиналниот Капацитет:
2000mAh

Избор на клиент

7 E HD-X10 X20 X30 T10 GPS
  • Новак

7 E HD-X10 X20 X30 T10 GPS

DEN 511.00 720.00

Bao вас! Настанот датум : 2017 03 09 до 31 декември 2017Единствена цел целосна 268 Јуани, Бесплатен превозот : со Ис�