• Новак
Нови Комарец Бар Расадник Baby Cot Кревет Деца Кревет Или Креветчето Крошна Дома Мајка Комарец Нето-Бела P0.21

Нови Комарец Бар Расадник Baby Cot Кревет Деца Кревет Или Креветчето Крошна Дома Мајка Комарец Нето-Бела P0.21

DEN 178.00
DEN 225.12
-21 %
Во достапна форма

Пристапност


Нови комарец бар Расадник Baby Cot Кревет Деца Кревет или Креветчето Крошна Дома Мајка Комарец Нето-Бела
Опис : Боја : Бела Материјал : mesh Големина : 160*450 см Стил : порт тип и вид на суспензија Возраст : бебиња Сезона : пролет, лето, есен добар стандард и одличен материјал. Донесување на зелени плетени полиестер влакна. Преку голем број на стандарди за квалитет, им даде на бебето удобно спиење, и ја остави мајка повеќе доверба. Дише мрежи дозволете бебето да спијат повеќе удобно. Стврднување на шифрирање мрежа за комарци не се во можност да го внесете. На комарец улога не е само превенција на комарец, но, исто така, да се создаде една добра средина за спиење. Користете комарец мрежи можат ефикасно да го блокира прашина и да се намали штетата на бебето здравје. Пакетот вклучува : 1 x Комарец (не вклучувајќи поддршка)

Главните карактеристики

Бренд Име:
Famyfamy
Тип:
Bi-разделба
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Insecticide Третирани
Употреба:
Дома
Возрасна Група:
Деца
Стил:
Hung Купола Комарец Нето
Функција:
комарец нето
Применливи Луѓе:
Бебиња
Број На Модел На:
крошна комарец нето
is_customized:
Yes
Обликот:
како се покаже слика

Избор на клиент