• Новак
Цвет кошница часовник крстот бод комплет 14ct 11ct смета за печатење платно ѕиден часовник крои везови DIY рачно изработени везана

Цвет кошница часовник крстот бод комплет 14ct 11ct смета за печатење платно ѕиден часовник крои везови DIY

DEN 312.00
DEN 623.52
-50 %
Во достапна форма

Пристапност


Крстот бод комплет, треба вез со себе
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било која тежина, ние гарантираме за вашиот успех*^_^*
18ct Платно Големина : 25x32cm големина на Слика : 21x28cm
14ct Платно Големина : 34x45cm големина на Слика : 26x36cm
11ct Платно Големина : 43x57cm големина на Слика : 34x46cm
Вклучува : Сметано или печатени платно x1 Памук конец x 1set (30% повеќе отколку што е потребно) Игла x2 хартија скицата x1set (За многу едноставна слика, хартија скицата не е вклучена за печатени платно верзија)
Купувачот се покаже :

Главните карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14ct unprint платно, 11ct unprint платно, 14ct печати платно, 11ct печати платно
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
DREAMCREATE
Тип:
Пакет
Употреба:
часовникот
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Укината

Избор на клиент