• Новак
AMUMIU Буци Ѓердан Хривнија Поставува 17mm Ширина Големи Тешки Мода Нерѓосувачки Челик Златна Боја Синџир за Мажи HZTZ100

AMUMIU Буци Ѓердан Хривнија Поставува 17mm Ширина Големи Тешки Мода Нерѓосувачки Челик Златна Боја Синџир за

DEN 1308.00
DEN 1377.12
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


име на производ : Моден Синџир Ѓердан Хривнија Накит Поставите накит поставите тежина : 370.0 g/pc(приближно) бразлетна должина : 23cm,ѓердан должина : 60cm хривнија ширина : 17mm,ѓердан ширина : 17mm главен материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик камен : никој пакување : во : opp вреќа;надвор : кутија за карти
PS : Кутија, цвеќиња,позадина, само пука реквизити.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Синџир Ѓердан + 1 Синџир Хривнија
Број На Модел На:
HZTZ100
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMUMIU
квалитет:
Висок квалитет
Стил:
Моден
боја:
Злато
Ширина:
17mm
должина на ѓердан:
60см
хривнија должина:
23cm

Избор на клиент