• Новак
Модерната Акварел Јапонски Аниме Филм ЕВА A4 Уметност Печатење на Постер Црно Бел Ѕид Слика Платно Сликарство Девојка Декор Без Рамка

Модерната Акварел Јапонски Аниме Филм ЕВА A4 Уметност Печатење на Постер Црно Бел Ѕид Слика Платно Сликарство

DEN 202.00
DEN 336.00
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Нашите клиенти вклучуваат маса потрошувачите, dropshippers, wholesales и многу дизајн студиа и компании. Отпечатоци се подготвени за кадрирање - димензии се исполнат стандардот големината на рамката! Можете лесно може да се стави платно печатење во било фото рамка, исто како хартија за печатење.
Ние продаваме нашите производи во целиот свет преку многу различни онлајн платформи, како Alibaba, ebay, Aliexpress, Амазон, Etsy, итн.
Затоа, ние сме во состојба да обезбеди многу различни бизнис начини за вас, како dropshipping, wholesales, ОЕМ, итн.
Компанијата Вовед :
Ние сме компанија која дизајнира и произведува нашите сопствени производи, како Платно Уметност Постер Печатење, Врамени Платно Слика, Скролувајте Уметност, Магнетни Дрвени Рамки, Фото рамки, вода во шишиња, итн. Нашите платно печатење е вода се спротивстави, потрајни, и има фина текстури кои хартија не може да понуди.
Згора на тоа, ние се направени над 2000 различни оригинални дизајни од 2014 година, што во основа значи дека ние се создаде во текот на 3 оригинални дизајни секој ден за да се задоволат повеќе и повеќе персонализирани глобалниот пазар.
Како млад и релативно мала компанија, ние се брзо да растат секоја година со нашата страст за добар дизајн и иновативни производи, и веруваме дека овие се копчињата за остварување на нашите клиенти среќни.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
13x18 cm Без Рамка, 15x20 cm Без Рамка, 20x25 cm Без Рамка, A4 21x30 cm Без Рамка, 30x40 cm Без Рамка, 40x50 cm Без Рамка, 50x70 cm Без Рамка, 60x80 cm Без Рамка, 70x100 cm Без Рамка
Бренд Име:
Блага Уметност
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Анимација
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Три-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Q0000837
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
Yes

Избор на клиент