• Новак
Нови MATISSE HIFI T5 DC12V 2A Жолчката Preamp Цевка Засилувач Бафер 6N3 HIFI Аудио ЦЕВКА Preamplifier preamplificador

Нови MATISSE HIFI T5 DC12V 2A Жолчката Preamp Цевка Засилувач Бафер 6N3 HIFI Аудио ЦЕВКА Preamplifier preamplificador

DEN 1762.00
DEN 2048.64
-14 %
Во достапна форма

Пристапност


Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.
2; 12 V 2 A напојување честа појава во светот .
[xlmodel]-[custom]-[40699]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Засилувач воведе
Драги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!
Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!
Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!
Карактеристики :
1 : 6 N3 цевка коло дизајн, класичен Matisse .
4 ; Приклучок во предниот панел дизајн
Може да биде компатибилен со различни цевка
Различни коло структура
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[37980]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Превозот услуги :
Превозот :
Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата.
EMS ,превозот датум : 5 до 13 дена
DHL ,превозот датум : 2 до 8 дена
FEDEX ,превозот датум : 2 до 8 дена
ТНТ ,превозот датум : 2 до 8 дена
Политика на враќање :
Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.

Главните карактеристики

Канали:
1
Број На Модел На:
T5
Бренд Име:
TIANCOOLKEI
Максимална Моќност По Канал:
10W
Тип:
Мини Засилувач

Избор на клиент