• Новак
60Pcs/многу 1W Zener Диоди Електронски Компоненти Пакет 3V~9.1 V Zener Диоди Избрани за Полнење 12 Видови Секој 5pcs

60Pcs/многу 1W Zener Диоди Електронски Компоненти Пакет 3V~9.1 V Zener Диоди Избрани за Полнење 12 Видови Секој

DEN 59.04
Во достапна форма

Пристапност


1 W Zener Диоди Електронски Компоненти Пакет 3 V~9.1 V Zener Диоди Избрани за Полнење 12 Видови Секој 5pcs
Пакет Листата : 1 W 3 V 1 W 3.3 V 1 W 3.6 V 1 W 3.9 V 1 W 4.3 V 1 W 4.7 V 1 W 5.1 V 1 W 5.6 V 1 W 6.2 V 1 W 6.8 V 1 W 8.2 V 1 W 9.1 V

Главните карактеристики

Тип:
Zener диоди
Max. Обратна Напон:
1W Zener Диоди Електронски Компоненти Пакет
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Бренд Име:
Вашиот Цие
Max. Напред Напон:
1W Zener Диоди Електронски Компоненти Пакет
Број На Модел На:
1W Zener Диоди Електронски Компоненти Пакет
Состојба:
Нови

Избор на клиент

LT1677IN8 LT1677 DIP8
  • Новак

LT1677IN8 LT1677 DIP8

DEN 182.00 192.00

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвиде

MAX7400 MAX7400CSA MAX7400ESA СОП-8
  • Новак

MAX7400 MAX7400CSA MAX7400ESA СОП-8

DEN 109.00 115.68

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

MPQ3904 НАТОПИ-14
  • Новак

MPQ3904 НАТОПИ-14

DEN 18.00 19.20

Опфатот на деловните : авто IC, дигитални да аналогни коло, единствен чип microcomputer, фотоелектрически спојк�

PC923 PC923L SOP8
  • Новак

PC923 PC923L SOP8

DEN 8.00 8.16

Ние само брод да се потврди цел адреси.Јас цврсто верувамНие ќе биде вашиот најдобар партнер.* Ја испора�

MAX7400CSA MAX7400 SOP8
  • Новак

MAX7400CSA MAX7400 SOP8

DEN 108.00 113.28

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, в

LPC1768FBD100 LPC1768 LQFP100
  • Новак

LPC1768FBD100 LPC1768 LQFP100

DEN 168.00 176.64

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Транзит пати може да се р

LM317LZ LM317Z LM317 ДА-92
  • Новак

LM317LZ LM317Z LM317 ДА-92

DEN 1.00 1.44

UPSот и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот.Опфатот на деловните : авто IC, ди

TSUM16AL-LF TSUM16AL-LF-1 TSUM16AL QFP-100
  • Новак

TSUM16AL-LF TSUM16AL-LF-1 TSUM16AL QFP-100

DEN 60.00 63.36

Нашите предности1 : Ние сме сите сопствени акции, со соодветна понуда2 : квалитетот на производот достигн