• Новак
лето стил жена се зголеми црвен фустан чевли жена концизен отсечени тесен појас дизајн bling bling paillette декорирани ѕиркаат пети висока h

лето стил жена се зголеми црвен фустан чевли жена концизен отсечени тесен појас дизајн bling bling paillette

DEN 3337.00
DEN 3512.64
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


добредојдовте на нашата продавница
Трговија на големо & Dropshipping се и прифатливо.
Голема цел ние ќе понуди подобра цена, само контактирајте ме.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот
100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Стил:
Моден
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Се облекуваат
Бренд Име:
attantou
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Insole Материјал:
ЕВА
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Моден Елемент:
bling
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Горниот Материјал:
Платно
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Горниот Материјал:
Велур
Процесот:
Лепило
Чевли Ширина:
M)

Избор на клиент