• Новак
2018 Шарени 40cm Hula Здолниште Цвет Гарланд Headband Wristbands Костим Постави За Деца, Возрасни, Хаваи Партија се Облекуваат Материјали Purim

2018 Шарени 40cm Hula Здолниште Цвет Гарланд Headband Wristbands Костим Постави За Деца, Возрасни, Хаваи Партија

DEN 283.20
Во достапна форма

Пристапност


Функција
100% сосема нов и висок квалитет!
Одлично за Хавајски Luau Партија, Тропски Тематските Прослави, Фенси Облека Партија,итн.
Спецификација
Здолништа Должина : 40cm
Секој Комплет Вклучува :
Вратот Леи, Headband & Две Wristbands & 40cm Здолништа
Боја : Зелена / портокал / виолетова / розова / бои / жолта / црвена
(може да се стави различни бои во една цел, само да ни оставите порака кога ставање ред)

Главните карактеристики

Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
hula здолниште
Одделот За Името:
Возрасни
Извор Тип:
празник
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Здолништа
Знаци:
hula костим
BM:
CHO228-2
Вид:
Други

Избор на клиент