• Новак
PN837 Тибетската Накит Месинг Бескрајни Јазли Будистички Mantras Амајлија Молитва кутија рачно изработени Непал Камен 40mm Круг Ghau Pendant

PN837 Тибетската Накит Месинг Бескрајни Јазли Будистички Mantras Амајлија Молитва кутија рачно изработени Непал

DEN 719.52
Во достапна форма

Пристапност


Слика :
Опис :
Материјал : Бакар
Димензии : Должина : 4.6 см Ширина : 4cm Дебелина : 0.8 cm
Pendant Доаѓаат со Синџир
Камен : Синтетички Тиркизна,Корални
Модел : Om Mani Padme Hum
Шопинг Совети :
*Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги стави во Еден шопинг количка, и изберете ја Истата превозот начини, на овој начин, ќе треба да плати само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Повратни информации :
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет! Повеќе За Производот

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Етнички
Број На Модел На:
14000837
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Функција:
Тибет Голема Молитва Кутија Амајлија
Должина:
4.6cm
Ширина:
4cm
Материјал:
Дувачкиот
Потекло:
Непал
Шема:
Om Mani Padme Hum & Среќа Знак
Камен:
Синтетички Тиркизна,Корални
Дебели:
0.8 cm

Избор на клиент