• Новак
HSIC Нови 2017 Аниме Едно Парче Keychain Илјади Сончево Копче тонот на Ѕвонење Метални Легури Keychains За Жени Мажи трговија на Големо HC12164

HSIC Нови 2017 Аниме Едно Парче Keychain Илјади Сончево Копче тонот на Ѕвонење Метални Легури Keychains За

DEN 88.00
DEN 95.52
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Речиси сите онлајн производи може да биде gotted,можете да поставите цел директно.Ако вашата нарачка > $220,ќе им понуди бесплатен превозот од комерцијални се изрази,како што се ЕМС DHL или Fedex и така натаму.Нормално,нашите производи процесот на подготовка е 3 работни дена. цел Ограничување Сега!,прифати се меша цел, Бесплатен превозот од : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Цел помалку од 7$) или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (Цел повеќе од 7$) 2. Топло информации : 1. (големопродажба e-mail : ) Ако вашата цел повеќе од 220 ние ќе бесплатен превозот преку express.Ако сте задоволни со нашите производи,pls не заборавајте да го напушти 5 ѕвезди повратни информации за нас,во моментов, ние ќе се обидеме потрудиме да slove било каков проблем. HSIC Нови 2017 Аниме Едно Парче Keychain Илјади Сончево Копче тонот на Ѕвонење Метални Легури Keychains За Жени Мажи трговија на Големо HC12164 Материјал : Метални Легури Ѓердан Pendant : 40g Keychain Pendant : 33g Големина : 7. Ако не можевме да ја добиете вашата навремено да одговори во рок од 48 часа,ние ќе испрати ви производи со сличен објект.Но, понекогаш може да се надвор од акциите,ако е надвор од акциите,ние ќе ве контактираме во рок од 24hours.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Бренд Име:
moontreya
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
HC12164
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Функција:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Големина на:
7.0x3.2cm
Ѓердан Pendant:
40g
Keychain Pendant:
33g
Синџир должина:
3.5 см
Синџир Должина:
60см

Избор на клиент