• Новак
ТОЧКА SAE E9 Одобрени 7x6 30w LED Светлата Hi/Lo Зрак се Вклопува H6014, H6052, H6054, 6054 Запечатени Зрак Светла (1PCS)

ТОЧКА SAE E9 Одобрени 7x6 30w LED Светлата Hi/Lo Зрак се Вклопува H6014, H6052, H6054, 6054 Запечатени Зрак

DEN 2678.00
DEN 2976.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


ТОЧКА SAE E9 Одобрени 7x6" 30w LED Светлата Hi/Lo Зрак се Вклопува H6014, H6052, H6054, 6054 Запечатени Зрак Светла (1 PCS)
Спецификации : LED Моќност : 30 W;2 X15 W чип Зрак Напон : 10-30 V DC Гаранција : 1 година Леќа Материјал : Polycarbonat Домување Материјал : Умре-Фрлија Aluminu Монтажа : Заменува H6014 / H6052 / H6054 / 6054 7x6 Запечатени Зрак Headligh Конектор : H4 Влез : DC 9-36v Осветлување Боја : 6000 K (Бела) Векот на траење : До 50.000 Часа Домување : Црна Diecast алуминиум Водоотпорен : IP67 Пакетот Вклучува : 1pcs 5"x 7" Инчен светлата

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Температура На Боја:
6000K
Автомобил модел:
мотоцикл
Wattage:
30w
Чип Собранието Тип:
ZES
Бренд Име:
YAIT
Лер Зрак Тип:
Комбо
Напон:
12V
Автомобил Марка:
За Харли Davison
Led Чип Производител:
Други

Избор на клиент