• Новак
Замена Голи Светилки Сијалица за BenQ NSH200BQ PB6110 PB6115 PB6120 PB6210 PB6215 PE5120 59.J9901.CG1

Замена Голи Светилки Сијалица за BenQ NSH200BQ PB6110 PB6115 PB6120 PB6210 PB6215 PE5120 59.J9901.CG1

DEN 2112.00
DEN 2400.00
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : Ањо-Светилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : NSH200 BQ/59.J9901.CG1 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 2000-3000 Номинална Моќност : NSH200
Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

Главните карактеристики

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
NSH200BQ/59.J9901.CG1

Избор на клиент