• Новак
19.5 V 4.62 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер 0NN236 0U680F 310-7698 310-7699 за Dell Inspiron 15 1564 3520 3521 3531 3537

19.5 V 4.62 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер 0NN236 0U680F 310-7698 310-7699 за Dell Inspiron 15 1564 3520

DEN 670.08
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :
.62 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина.62 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер 0 NN236 0 U680 F 310-7698 310-7699 за Dell Inspiron 15 1564 3520 3521 3531 3537 Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно.5 V Излез Тековната : 4. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Dell Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно.

Главните карактеристики

Излезниот Напон:
19.5 V
Број На Модел На:
0NN236
Излезна Струја:
4.62 На
Компатибилен Бренд:
за Dell
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Приклучок Тип:
за сите

Избор на клиент