• Новак
WZSM трговија на Големо Бренд нови 10Pcs FFC FPC Флексибилен Кабел 0.5 mm Теренот 30 Иглички 200mm Должина Обратна AWM 20624 80C 60V ФОЛКСВАГЕН -1

WZSM трговија на Големо Бренд нови 10Pcs FFC FPC Флексибилен Кабел 0.5 mm Теренот 30 Иглички 200mm Должина

DEN 364.00
DEN 383.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Сосема нов висок квалитет,
90 дена гаранција
Објектот е тестиран пред превозот и 100% работи.
Испорака :
Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на број
ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и up-to-date.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми што можат да го имаат. Задоволството на клиентите е важно за нас.
Ве молиме проверете пред да го купат ,ќе се обрне многу внимание на вашата нарачка и ќе се потрудиме да го реши секој проблем .
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата услуга или производ, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации .
Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем на ваше задоволство.
Ако не сте задоволни со производот , ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ви благодарам многу .

Главните карактеристики

Должина на кабел:
200mm
Бренд Име:
WZSM
Тип:
Флексибилно Рамно Кабел
Број На Модел На:
Флексибилно Рамно Кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes

Избор на клиент