• Новак
Нови Пристигнување Вежба Битови Дрво Рутер Малку Цврст Челик, Прекалени Тело Прилагодливи 5 Нож 3 Flute 1/2 инчи месо тело За Дрво Машина

Нови Пристигнување Вежба Битови Дрво Рутер Малку Цврст Челик, Прекалени Тело Прилагодливи 5 Нож 3 Flute 1/2

DEN 1557.60
Во достапна форма

Пристапност

Прави заби елитното целосна сплит прст splice нож
Дрво гравирање машина за мелење машина груба рачка
Сечилото висина за 40 mm, 12.7 мм дијаметар месо тело.
Материјали :
Телото Цврст Челик, Прекалени
Ножот - Индустриски одделение микро зрна карбид
Пакет се вклучени :
1 x Рутер малку ( со појавување Компонента )

Главните карактеристики

Бренд Име:
HUHAO
Материјал:
Карбид
Тип:
Конвексни Мелница
Број На Модел На:
NO
Дијаметар:
12.7 mm
Вкупна Должина:
како се покаже
степен:
R0.1
Обложување:
НЕ

Избор на клиент