• Новак
1 Унца 90/10 бела goose надолу USA2000 Стандард 800 пополни моќ се користи за да се направи евтин goose надолу облека

1 Унца 90/10 бела goose надолу USA2000 Стандард 800 пополни моќ се користи за да се направи евтин goose надолу

DEN 230.40
Во достапна форма

Пристапност

0
20
натпревар
Кислород број
mg/100g
≤10. Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Ние ќе ви одговори во рок од 24
.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Белешки
* Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдени.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Опис На Производот
Добредојдовте на Nanyang Zhongrui eider надолу производи Co.3
натпревар
Чистота
мм
≥450
750
натпревар
Смрдеата
одделение
≤2
2
натпреварот Производ инспекција сертификат
Производ слики
Компанијата бизнис лиценца
Стерилизација Дозвола Од IDFL :
На купувачот : Добредојдовте на Nanyang Zhongrui eider надолу производи Co.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.

Главните карактеристики

Шема:
Изми
Број На Модел На:
90% бела goose надолу-usa2000
Материјал:
Бела goose надолу
Име на производ:
90% бела goose надолу USA2000
Боја:
Бела
Мирис:
Никој
Изми степен:
800
Пополнете моќ:
800
Ранг:
Висок степен на
единица мерка:
1 Унца/парче
Функција:
Грб & јакни додатен
фабрика:
zhongruiyurong

Избор на клиент