• Новак
Автомобил Камион за Складирање на Багажот Куки Седиште Торба Mesh мрежата За BMW E46 Фолксваген Passat Б5 Б6 Тојота Рено Пежо 307 Chevrolet Cruze

Автомобил Камион за Складирање на Багажот Куки Седиште Торба Mesh мрежата За BMW E46 Фолксваген Passat Б5 Б6

DEN 310.00
DEN 364.80
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Автомобил Камион за Складирање на Багажот Куки Седиште Торба Mesh мрежата За BMW E46 "Фолксваген" Passat Б5 Б6 Тојота "Рено" Пежо 307 Chevrolet Cruze Опис Боја : Црна Материјал : Висок Квалитет Најлон Големина : 23cm X30cm Пакет се вклучени : 1x Автомобил складирање нето Карактеристики : 1.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.Силна скалабилност, лесни мрежа изградба, го прави лесно да се спакуваат.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена.Практичен и удобен во автомобил складирање решение.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
PS : Русија, САД, АУ без царина. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.

Главните карактеристики

Боја Име:
Црна
Тип:
Седиштето Назад Торба
Материјал Тип:
Висок Квалитет на Најлон јаже
Бренд Име:
Atreus

Избор на клиент