• Новак
17KM Бохемски Готски Тетоважа Ѓердан Ѓердани Сет за Жените Црна Чипка Долг Ѓердан Женски пол Колиер Синџир на Модни Накит Партија

17KM Бохемски Готски Тетоважа Ѓердан Ѓердани Сет за Жените Црна Чипка Долг Ѓердан Женски пол Колиер Синџир

DEN 139.00
DEN 231.36
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


17 KM Бохемски Готски Тетоважа Ѓердан Ѓердани Сет за Жените Црна Чипка Долг Ѓердан Женски пол Колиер Синџир на Модни Накит Партија
Бренд Име : 17 KM
Пол : Децата ,Унисекс, Жените,Човек
Материјал : Кожа , Од Легиран
Обликотшема : Животни
Големина : слика
Стил : Класичен и Романтичен
Повод : Партија ,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
Подароци За : Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовник
Фабрика : Да
Пад на Превозот : ДА
Е Прилагодено : ДА
Превозот : Цел>10 Бесплатен превозот
Експрес Слободен Испорака : Нарачка>150Слободни DHLЕМСFEDEX..
Пакување : Меур Плик /Картон

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
17KM
Пол:
Жените
Pendant Големина:
се појави во слика
Материјал:
Лента
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Ѓердан NJCS454
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Кожа Бакарни Легури
Функција:
Ѓердан Ѓердани Сет за Жени
Компатибилност:
Никој
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни DHLЕМСFEDEX...
Стил:
Моден Трендовски Романтична Бохемија
Повод:
Партија Свадба Ангажман Подарок
Пол:
Жените G
Тип На Објект:
Pendant
Синџир Тип:
Линк Синџир Кожа Ѓердан
Должина:
Show in the Picture
дизајн:
Жените Ѓердани кожа ѓердан ѓердан црна ѓердан ѓердан бохемски
ѓердан сет:
10 компјутери/set
Пад на превозот:
Пад на Превозот прифати

Избор на клиент