• Новак
2x Висока Моќност Canbus Грешка Led W5W T10 КОЧАН Led Автомобил Крушка Светилка Внатрешни работи Светлина Паркинг Светлина Надворешни Светла Универзална Авто

2x Висока Моќност Canbus Грешка Led W5W T10 КОЧАН Led Автомобил Крушка Светилка Внатрешни работи Светлина Паркинг

DEN 251.04
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Кристално Сина, Црвена, Бела, Сина
125i-Година:
2013,2012,2009,2010
BMW Модел:
125i
Име На Модел:
T10-A
Тип На Објект:
Ден Светлина
Специјални Функции:
Паркинг Светла
Материјал Тип:
КОЧАН
Бренд Име:
skuer
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Дијаметар:
15inch
Објектот Тежина:
30g
За Возило Брендови/Модел:
BMW

Избор на клиент