• Новак
трговија на големо 50cs 8-12mm Bling Микро Отвори Crysta Shamballa Топката монистра, Микро, Отворајќи Хематит Злато Наоди Шарм, Круг Топката Spacer

трговија на големо 50cs 8-12mm Bling Микро Отвори Crysta Shamballa Топката монистра, Микро, Отворајќи Хематит

DEN 1425.60
Во достапна форма

Пристапност

Материјал : метал&кристално
Количина : 50pcs
Големина : прибл.8 10 12mm
Облик : тркалезна
Боја : првата фотографија во боја
забелешка : имаме повеќе предмети,ве молиме посетете ја нашата продавница :
Се сретне сопственик на bead168 Небото

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди

Избор на клиент