• Новак
ГОРИВО ИСКЛУЧИ ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ 94-98 Пикап Камион на ДИЗЕЛ 5.9 L 3800723 / SA-4981-12,12 V

ГОРИВО ИСКЛУЧИ ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ 94-98 Пикап Камион на ДИЗЕЛ 5.9 L 3800723 / SA-4981-12,12 V

DEN 1440.00
Во достапна форма

Пристапност

Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Секој дел пред испраќање биле 100% тестирани добро. Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
Контактирајте со НАС
1. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш. SA-4981-12 , 5016244 AA Употреба : 94-98 , 5. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.9 L 3800723 / SA-4981-12,12 V
Ставка детали is_customized : Да Бренд Име : ОЕМ Акции : yes Место на Потекло : Жеџијанг во Кина (Копно) Точка Тип : Снабдување со Гориво & Третман Мотор Тип : Дизел Тип : Електромагнетниот Вентил Број на Модел : SA-4981-12 перформанси : : одлична СОСТОЈБА : : НОВ Квалитет : : висок Детален Опис на Производот Напон : 12 V ОЕМ Бр.Сите предмети од мојата продавница е нов бренд оние со висок квалитет со разумна цена.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма.

Главните карактеристики

Тип:
Вентили
Состојба:
Нови

Избор на клиент