• Новак
Нови Пристигнување 2017 Вистинска Кожа Жените Паричникот Моден Бренд Вистински Cowhide Паричници RFID Блокирање на Спојката Женската Чанта Карта Носителот

Нови Пристигнување 2017 Вистинска Кожа Жените Паричникот Моден Бренд Вистински Cowhide Паричници RFID Блокирање

DEN 1077.00
DEN 2111.52
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

Што треба да се одржи тоа да се исуши и вентилирани место за да се спречи средина за размножување на бактерии, исто така,може да се стави некои desiccant за одржување на сувост и квалитет.
започнете
крајот
Она што е RFID?
RFID : Радио Фрекфентна Идентификација Denoting технологии кои што користат радио бранови за да се идентификуваат луѓето и објектите носи кодирани чипови. Имајте cowhide производот подалеку од вода или дамки од масло, бидејќи Масло, восок cowhide има силна апсорпција на Вода и масло адсорпција. Ако површината на Масло, восок cowhide производ има Мала гребнатинка, само се користи мека ткаенина за чистење на тоа постојано.Метал галантерија редовно да се избрише со сува крпа за да се задржи таа светлина.
За кожа мирис :
Може да биде малку мирис кога ќе се добие оваа торба, бидејќи тоа е во нови & неискористени. Тие можат да вклучат информации за кредитна картичка, пасош идентификација или други форми на ИДЕНТИФИКАЦИЈА, како и пристап картички итн.Кога вистинска кожа е извадена за долго време, за нејзините внатрешни работи ќе донесе влага од надвор.
Зошто јас изберете RFID блокирање паричникот?
Со сите загриженост за кражба на идентитет и денес и со преминот на кредитни и дебитни картички со вградени RFID чипови, сега е време да се засили и да ги конвертирате вашите стари кожен паричник за понова RFID блокирање на една Анти-кражба RFID Блокирање Оклоп!
Како да се грижи за вистински кожни производи?
1.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Носител На Патент Poucht,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Стил:
Моден
Бренд Име:
lanzhihu
Паричникот Должина:
Долго
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
19.5cm
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
2108
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
9.5cm
Паричници:
Организатор Паричници
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Објектот Тежина:
150g
блокирање на rfid:
Yes
Паричникот Стил:
RFID Блокирање Кожен Паричник за Жени
Стил:
Жените Вистински Кожен Паричник
Материјал:
Вистинска Кожа / RFID Блокирање материјал
Повод:
Фустан Бизнис Партија Свадба Училишниот Ден Банкет Шопинг Патување

Избор на клиент