• Новак
Висок Крајот Накит Се Прикаже Прозорец За Поставување Црвено Кадифе Хривнија Носителот Pendant Хоризонтална Ѓердан Earring Прстен CounterShowcase StandKit

Висок Крајот Накит Се Прикаже Прозорец За Поставување Црвено Кадифе Хривнија Носителот Pendant Хоризонтална

DEN 9422.40
Во достапна форма

Пристапност


Висок Крајот Накит Се Прикаже Прозорец За Поставување Црвено Кадифе Хривнија Носителот Pendant Хоризонтална Ѓердан Earring Прстен Контра Приказ Стојат Комплет
Опис :
Материјал : Црвено Кадифе, Дрвени
Големина : прибл. 90*35*25.5 CM Точка Бр. Точка Име Фото Димензија(приближно) Количина(Парчиња) 1
N e cklace Носителот 8cm
16*20*8cm
1
2 3 Слот Pendant Лента
18*12*2cm
2 3 Прстен Стојат
5*5*4.5 cm
2 4 Pendant Стојат
5.5*5.5*4.5/5.5/6.5 cm
1 5 Earring Стојат
5.5*5.5*4.5/5.5/6.5 cm
1 6
Закачам Стојат
(Ж)
4.5*5.5*11cm
1 7
Закачам Стојат
(L)
4.5*5.5*15cm
1 8 Дното Одбор
90*35*7.5 cm
1
Она што го гледате е Она што Ќе Добиете,
сите фотографии се направени од вистински примероци
Ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание на накит не вклучуваат

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Должина:
90cm
Објектот Ширина:
35cm
Објектот Висина:
26cm
Производ Карактеристики:
Windowshow комплет
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
TREACHI
Објектот Тежина:
5000g
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува

Избор на клиент