• Новак
1pc Антички Рачки на вратите Гроздобер Doorknob Фиока Вади Европската Ретро Кујната Кабинет Копчиња и Рачки Табела Фитинзи за Мебел

1pc Антички Рачки на вратите Гроздобер Doorknob Фиока Вади Европската Ретро Кујната Кабинет Копчиња и Рачки

DEN 80.00
DEN 159.36
-50 %
Во достапна форма

Пристапност


* Тоа обично трае 15-60 денови за испорака, тоа може да го одложи поради сопствени clearace или празници. Спор или наплата без да зборувам нема да помогне да се реши било каков проблем, ви благодарам. Ако ви треба други должина завртки, ве молиме оставете порака "дрво дебелина xx CM".
0
1pc Антички Рачки на вратите Гроздобер Doorknob Фиока Вади Европската Ретро Кујната Кабинет Копчиња и Рачки Табела Фитинзи за Мебел
ПРОИЗВОД ВОВЕД :
Совршен за вашата Кујна Кабинет, Фиока, Врата, Гардероба.

Главните карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Европски
Теренот-ред Спецификации:
96mm
Број На Модел На:
фиока рачка
is_customized:
Yes
Тип:
Мебел Справи & Knob
За:
Кујната Шкафовите / Кабинети / Врата / Фиока
Класификација:
мебел рачка
категорија:
рачки за мебел
Употреба:
кабинетот копчиња и рачки
PRUDUCT ИМЕ:
кујна рачки
Компонента:
Рачки На Вратите
Тип:
фиока вади
Функција:
Високо квалитетни и издржливи
боја:
мебел рачка
Спецификации:
96mm / 128mm

Избор на клиент