• Новак
Rockeybright 2x за Хонда Vezel 1157 BAY15D 1156 BA15S 30W LED Светилка Сијалица Автомобил S25 P21W R5W P21/5W led Опашка Кочница Светлина светилка светилки

Rockeybright 2x за Хонда Vezel 1157 BAY15D 1156 BA15S 30W LED Светилка Сијалица Автомобил S25 P21W R5W P21/5W

DEN 1247.52
Во достапна форма

Пристапност


Ниска comsumption.
Целосна наплата или замена ќе биде дозволено доколку постои БИЛО каков проблем со него.
Со над 5 години извоз искуство.
со 3 линии за производство на
над 800 м2 метар квадратен склад.
за Хонда Vezel 1157 BAY15 D 1156 BA15 S 30 W LED Светилка Сијалица Автомобил S25 P21 W R5 W P21/5 W led Опашка Кочница Светлина светилка светилки
Опис :
LED Количина : 6 smd
Температура на бојата : 6000k-6500 K Бела
Моќност : 30 W
Lumem : 800 LM
Животен век : >5000hrs
Напон : DC 12-24 V
Зрак Агол : 320°
Инсталација : PLUG & PLAY
Advarntages : Сите алуминиумски материјал, голема топлина дисипација област и добро светло ефект.
Увоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.
ако треба DHL,EMS,UPS-от,Fed Ex,итн.
Превозот
Ние одберете Post превозот, нормално 25 до 35 дена да пристигнат.
Пакет : 2 парчиња лед магла светилки во една статична торба
Карактеристики :
Сосема нов, не се користи. Ние го цениме ПОЗИТИВНИ повратни информации од вас.
Ви благодариме за вашата шопинг и поддршка !
. ве молиме контактирајте со нас со aliexpress порака.
Долг животен век,до 50000hours
Една година гаранција.
За Нас
Ние сме професионални производител за автомобили, осветлување, се КРИЕШЕ, LED, Ангел очи, се КРИЕШЕ додатоци, ПРЕДВОДЕНА додатоци.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
1157, 1156
Објектот Тежина:
0.05
Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
Температура На Боја:
6000K
Тип На Објект:
Пак Сигнал
220i-Година:
2015,2014
BMW Модел:
220i
Wattage:
30w
Име На Модел:
LED G10 1156 1157 30W LED Светилки Авто Магла Опашка се Претвори паркинг сијалица
Бренд Име:
Rockeybright
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Lumens:
2400Lm
Точка име :
Автомобил LED G10 30W 1156 1157 надворешни магла сијалица
Led количина:
6SMD
боја на светлина:
6000K-6500K бела
Напон:
9-30v
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
За Автомобил Светилка:
Куполата Светлина/читање светлина/магла светлина/светлата/претвори јачина на светлината,итн
база:
1156/ba15s 1157/baY15d
Животен век:
повеќе од 50000hrs
модели на автомобили:
за Опел Astra H за Ford Vezel за Hond CRV за Audi A6 за BMW f30
Вати:
30w led светло автомобил внатрешни работи/јачина на светилка/стоп светло

Избор на клиент