• Новак
A31 500pcs Заби Хексадецимален 6/32 Компјутер PC Случај Хард Диск Плоча Монтажа Завртки

A31 500pcs Заби Хексадецимален 6/32 Компјутер PC Случај Хард Диск Плоча Монтажа Завртки

DEN 451.00
DEN 537.12
-16 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис : Материјал : Позлатен Челик Големина : 10 x 6mm(L x горниот Дијаметар) Количеството : 500pcs Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
пакетот вклучува 100pcs Заби Хексадецимален 6/32 Компјутер PC Случај Хард Диск Плоча Монтажа Завртки x 5

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
26227
Материјал:
Обложено Челик
Големина:
10 x 6mm(L x top Diameter)
Количина:

Избор на клиент