• Новак
1 Пар Силикони Нога Дланка Forefoot Болка Апсорбер Перница Подлога Нова Убавина Додатоци

1 Пар Силикони Нога Дланка Forefoot Болка Апсорбер Перница Подлога Нова Убавина Додатоци

DEN 97.00
DEN 130.08
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Одлична амортизирање способност но сепак доволно тенок да се носат со својата редовна обувки под чорапи или трикотаж
Апсорбира Шок & frictions, го намалува притисокот од одење, трчање и слично
Перници, смирува и го спречува calluses
Носи удобно во секојдневниот обувки
Се вклопува удобно во повеќето обувки
Пети јамка запира производ од лизгање
Голема еластична и еластичен
Перат & обновливи
Спецификации :
Материјал : Силикон гел, spandex
Боја : боја на кожата
Димензии : прибл. 3.5 2.4 x x 0.1 инчен/8.8 x 6.2 x 0.4 cm
Нето Тежина : 25g
Пакетот вклучува :
1 Пар Forefoot Перница Подлога

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Тип:
Нога Печ

Избор на клиент