• Новак
100pcs висока моќност 0.5 w 1/2w ЧИП СМД 5630/5730 црвено, зелено, сино жолта ув led

100pcs висока моќност 0.5 w 1/2w ЧИП СМД 5630/5730 црвено, зелено, сино жолта ув led

DEN 144.00
DEN 151.68
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
>>>Плаќање : ◊ да ја прифатиме alipay тука. ◊ Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Купи со доверба! ◊ Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. ◊ Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.2 20 330-360 120-125 - Бела 5630 6000k 3. ◊ Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.2 20 330-360 120-125 -
 
>>>Превозот : ◊ Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло бела, Црвена, Кул бело, Сина, Зелена, Жолта, УВ
Број На Модел На:
5630/5730
Бренд Име:
TiaoChongYi
Тип На Објект:
Топката

Избор на клиент