• Новак
TVG Бренд Меки Силиконски Хривнија Рака Cartoon Часовници Момчиња Девојчиња LED Дисплеј Деца Дигитални Часовници за деца Деца Подарок

TVG Бренд Меки Силиконски Хривнија Рака Cartoon Часовници Момчиња Девојчиња LED Дисплеј Деца Дигитални Часовници

DEN 556.00
DEN 959.04
-42 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Авто Датум,Заврши Календарот,Шок Отпорни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Случај Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
km520
Бендот Ширина:
17mm
Движење:
Дигитални
Затворач Тип:
скриени затворач
Случај Дебелина:
10мм
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
17mm
Бендот Должина:
23cm
Бендот Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
TVG
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Гума
Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Пол:
Деца

Избор на клиент