• Новак
Мотоцикл Спојки Лост Кабел за Линија За SUZUKI GSXR 1000 GSX-R 1000 05-06 K5 05 06

Мотоцикл Спојки Лост Кабел за Линија За SUZUKI GSXR 1000 GSX-R 1000 05-06 K5 05 06

DEN 648.00
DEN 719.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Alipay е Prefered. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.Превозот време како што се следниве : 2. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.Вие ќе примите објект исто како и сликите.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
898
Спојката Кабел
100% Сосема Нов
Боја : Како на сликата
Погодни За :
SUZUKI GSXR 1000 GSX-R 1000 05-06
1. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.

Главните карактеристики

Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Suzuki

Избор на клиент