• Новак
Автентични 925 Фунта Сребро Среќа Сини Очи Панк Pendant Ѓердани за Жените Collares парична Казна Накит Приврзоци&Ѓердани

Автентични 925 Фунта Сребро Среќа Сини Очи Панк Pendant Ѓердани за Жените Collares парична Казна Накит

DEN 536.00
DEN 623.52
-14 %
Во достапна форма

Пристапност


100% Автентични 925 Фунта Сребро Среќа Сини Очи Панк Pendant Ѓердани за Жените Collares парична Казна Накит Приврзоци&Ѓердани

Главните карактеристики

Метална боја:
Бело Злато БОЈА
Главниот Камен Боја:
Јасно и Сина CZ
Должина:
40cm-45cm adjustable
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Лице
Pendant Големина:
10.7 милиметри*17.9 mm
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Бренд Име:
KALETINE
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
KLTN036
Функција:
Убавина
Тежина:
2.9g
Должина:
16/17/18 inches (40/42.5/45cm)
синџир ширина:
1.3 мм Кабелска Синџир
Гем:
Одделение ААА CZ Кристално
Повод:
Секојдневно Носење,Забава,Свадба,Работи
Гаранција:
Вистински Сребро 925, ако не и целосна наплата!

Избор на клиент