• Новак
Zhouxinxing 6 компјутери/set долга дрвена прачка gouache професионалната уметничка слика обезбедува високо-одделение коњ коса четка маслото четка

Zhouxinxing 6 компјутери/set долга дрвена прачка gouache професионалната уметничка слика обезбедува високо-одделение

DEN 384.00
DEN 479.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
Zhouxinxing
Растворливи Или Не:
боја
Доведе Цврстина:
B
Возраст:
>3 години
Тип:
Paintbrush
Тип:
Масло четка
Број На Модел На:
6 одговараат на
Рачка Материјал:
Дрво
Големина:
28.3-31 (CM)
Губење на материјал:
Коњ Коса
Текстурата на материјалот:
woodiness
Спецификации:
1-12 (6 / set)
Производот Категорија:
масла
Цел:
Нафтени производи
Пишани материјали:
Висок Квалитет на четка
пенкало материјал:
Висок квалитет на дрво род
Пенкало цевка материјал:
Дувачкиот цевка

Избор на клиент