• Новак
Помош јас сум во Љубов Со еден Измислен Лик Ѓердан, Книга Ѓердан, Книга Цитат Pendant Ѓердан Ѓердан , Книга Клуб Подарок HZ1

Помош јас сум во Љубов Со еден Измислен Лик Ѓердан, Книга Ѓердан, Книга Цитат Pendant Ѓердан Ѓердан , Книга

DEN 45.00
DEN 75.84
-41 %
Во достапна форма

Пристапност

Тоа само ќе ве однесе една минута. исто така y ou може да ме контактирате со trademanager (Smart Менаџмент За Добавувачи) Download (Мобилна Верзија, Прозорец Верзија) Online Време од понеделник до сабота Пекинг Време 8 : 3012 : 00 13 : 30-18 : 00 Њујорк Време 19 : 3023 : 00 1 : 30-6 : 00 Лондон Време 0 : 304 : 00 5 : 3010 : 00 по Московско Време 3 : 306 : 00 7 : 3013 : 00
'.
Добар украси за вашиот секојдневен живот или некои важни прилики.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.Ако треба,ве молиме контактирајте со нас.
Погоден за случува свадба партија или банкет.
Многу добар подарок за себе и за некој посебно.
Поддршка на Превозот Земјата : САД ,Австралија, Сингапур, Малезија, Тајланд, Виетнам , Мјанмар , Јапонија ,Јужна Кореа, Хонг Конг, Макао ,Тајван
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.

Главните карактеристики

Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Панк
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
L1927
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
27*27mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Должина:
50CM
is_customized:
Yes
Метална боја:
Сребро.
Нето тежина:
за 20g
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.05kg (0.11lb.)
Пакет Големина:
13cm x 13cm x 13cm (5.12in x 5.12in x 5.12in)

Избор на клиент