• Новак
Hapiship 2017 Нови 1 Buc Мода Мажите на Жените Накит 6mm Злато Сребро Еластична 316L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Закачам

Hapiship 2017 Нови 1 Buc Мода Мажите на Жените Накит 6mm Злато Сребро Еластична 316L не ' Рѓосувачки Челик

DEN 107.00
DEN 133.92
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Здраво пријател!
Добредојдовте на Hapiship( Среќен Брод)!
ве молиме љубезно ве молиме проверете ја фотографијата во листата.
Производите испративме само како слика во листата.
ако ви треба сигурен испорака,
ве молиме љубезно изберете следење на услугата.
Ставка Опис
* Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик,
* Ширина : 6mm
* Должина на : 17.3 cm(6.8")
* 18 Врски

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Hapiship
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
ST
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Пол:
Унисекс

Избор на клиент