• Новак
Мајка Мајката и Ќерката Облека Кошула Пижами Поставите Семејство Појавување на Облека Најдобри Пријатели Мама и Мене Кошули Мама Мечка Бебе Мечка

Мајка Мајката и Ќерката Облека Кошула Пижами Поставите Семејство Појавување на Облека Најдобри Пријатели Мама

DEN 335.52
Во достапна форма

Пристапност

Над $100, предаден од страна на EMS, UPS-от, DHL. ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата.3937 инчен
Ако вашето дете тежина е Нормално, ве молиме изберете големина според горенаведените метод,
Ако вашето дете се со прекумерна тежина , ве молиме изберете поголема големина!
Големина Детали : Прирачник за грешка при мерење е неизбежна.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина/Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена. Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем. Тоа обично трае 5-8days за испорака. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации.
Цената е за едно лице само
ако треба за МАМА и бебе, pls плати заедно
Семејството се Погледне 2016 Мајка Син Тимови Најдобар Пријател на Семејството т кошула Мајка и Ќерка Врвот Tees Удобно Семејство Појавување на Облека Видови : Семејството, за Облека, за Појавување на / Татко Мајка Бебе Облека Шаблон Тип : Писмо Материјал : Памук Стил : Модна Сезона : Пролет Лето Есен Ознака големина : 12 M, 24 M,3 T,4 T,6 T,8 T / S,M,L,XL,2 XL Големина се достапни : available : 80-130 ,S-2 XL Дете НИ големина : 12 M-8 Т,S-2 XL За векови : 12 M-8 Т,Возрасни : S-2 XL За висина : 80 -12 0 CM,S-2 XL
Како да се избере БЕБЕ големина ?
Ве молиме да се споредат детали големина со вашата прекрасна бебе пред да ја купите.

Главните карактеристики

Големина:
mom S, mom M, mom L, mom XL, mom 2XL, baby 2T, baby 3T, baby 4T, baby 5T, baby 6T, baby 7T, baby 8T, baby 9T, baby 10T
Стил:
Активни
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Шаблон Тип:
Писмо
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Aiqingsha
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Маици
Се применуваат за родова:
Женски
Стил:
европа и америка
Соодветна возраст:
Доенчињата и малите деца (0-2 години)
Шема:
Писмо
Основната ткаенина содржина:
Памук
главната материјална компонента на содржина:
100%
Возраст:
Возраст 2, 3, 4, 5 години
Style1:
мајка и ќерка т кошули

Избор на клиент