• Новак
Метал Mato 1/16 Тигар јас РК RTR Резервоарот Модел Снимање Пелети Сива Боја 1220

Метал Mato 1/16 Тигар јас РК RTR Резервоарот Модел Снимање Пелети Сива Боја 1220

DEN 30000.00
Во достапна форма

Пристапност


МЕЃУНАРОДНИ КУПУВАЧИ ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД
Увозни Давачки, даноци и Давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена, Овие трошоци се на купувачи одговорност.4 Ghz радио контролер и приемник
2. Стожерот волан.
Ние обезбедуваме сите компоненти и делови на резервоарот.

Главните карактеристики

Бренд Име:
MATO ИГРАЧКИ
Материјал:
Метал
Далечинска Контрола:
Yes
Број На Модел На:
МТ-1220-G-ББ-RTR
Тип:
Резервоар
Карактеристики:
Далечинска Контрола
MPN:
не се применува
Скала:
1
Земја/Регион на Производство:
Кина
Тип:
Тенкови
Извор На Гориво:
Електричен
Пол:
Момчињата & Девојки
Година:
2017
UPC:
не се применува

Избор на клиент