• Новак
Т Кошула 2017 Нови Мажите Печатени Маскирна Есен Мода Човек Кавер-Памучна Облека Кратко Sleeve Војска црна маица Мода Tees

Т Кошула 2017 Нови Мажите Печатени Маскирна Есен Мода Човек Кавер-Памучна Облека Кратко Sleeve Војска црна

DEN 667.00
DEN 1333.44
-50 %
Во достапна форма

Пристапност


Т Кошула 2017 Нови Мажите Печатени Маскирна Есен Мода Човек Кавер-Памучна Облека Кратко Sleeve Војска црна маица Мода Tees MS-6267 B
Да почитувани купувачи :
1. Таму може да се 1±3cm грешки за рачно мерење. ( 1cm = 0.39 инчи )
2. Големина во нашата продавница е АЗИЈА големина, тоа е 1 или 2 димензии помали од Европа/НИ големина, ние ви препорачуваме да се однесуваат на горенаведените големина на табелата пред ставање на наредби.
Ако не сте сигурни како да се избере правилната големина, исто така можете да контактирате на нашите клиенти sercive, и само кажете ни ја вашата висина, тежина, биста и половината големина . Ние ќе ви препорача соодветна големина за вас наскоро.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Бесплатни Војска
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Spandex,Памук
Sleeve Стил:
Конвенционалните
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Воени
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Јака:
Маскирна
Боја Стил:
Природна Боја
Превозот Време Откако Плаќање:
ние ќе брод во 3~5 дена по плаќање
Подобра цена за промет на големо?:
Ве молиме ДА се чувствуваат слободни да не контактирате за да се добие најголемиот дел
Се прилагодат на сезоната:
пролет и лето
Стил:
Новина

Избор на клиент