• Новак
500W Моќ трансформатор од 110V да 220V , употреба во САД , Јапонија

500W Моќ трансформатор од 110V да 220V , употреба во САД , Јапонија

DEN 3360.00
Во достапна форма

Пристапност

500 W Моќ трансформатор од 110 V да 220 V , употреба во САД , Јапонија
Големина : 17x12x7cm . Жица должина : 130cm.
Се користи за моќ под 400 W машина.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Topspeed
Број На Модел На:
SH-T01

Избор на клиент