• Новак
За Asus Zenfone 3 ZE552KL/Делукс ZS570KL/ Max 5.5 инчен/3 Ласерски ZC551KL/selfie ZD551KL Мека TPU Назад Случај Силикони Мат Маска

За Asus Zenfone 3 ZE552KL/Делукс ZS570KL/ Max 5.5 инчен/3 Ласерски ZC551KL/selfie ZD551KL Мека TPU Назад Случај

DEN 105.00
DEN 151.68
-31 %
Во достапна форма

Пристапност

За Asus Zenfone 3 ZE552 KL/Делукс ZS570 KL/asus Max 5.5 инчен /3 Ласерски ZC551 KL/selfie ZD551 KL Мека TPU Назад Случај Силикони Мат Покрие Изборни Модели Драг Пријател, да Обрнат внимание ве молам : немој да ја Одберете Точната & Corre esponding Модел(Различни Дупка Дизајн ) !! Изборни Модели Нудат : Прикажување на овој линк , Може да бидат избрани Од Моделот Мени,ви благодариме за соработката !


Главните карактеристики

Материјал:
Zenfone 3 ZE552KL, Asus 3 Делукс, Zenfone Max, Asus 3 Ласерски ZC551KL, Asus selfie ZD551KL
дизајн:
Обична
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
damafundas
Големина:
For Zenfone ASUS Series Varied Compatible Models for chioce
Компатибилен Бренд:
За Zenfone ASUS Серија
Компатибилен тип:
Одберете од Менито
Компатибилен Модел 1:
За Asus Zenfone 3 ZE552KL 5.5 Инчен
Компатибилен Модел 2:
За Asus Zenfone 3 Делукс ZS570KL
Компатибилен Модел 3:
За Asus Zenfone Max 5.5 инчен
Компатибилен Модел 4:
За Asus Zenfone 3 Ласерски ZC551KL 5.5 инчен
Компатибилен Модел 5:
За ASUS Zenfone Selfie ZD551KL
Функција:
Мат Гума Матирано TPU Случај
Функција:
Заштита на телефонот,Анти Пропадна,Нечистотија-отпорен на
Материјал:
Квалитет Со Силиконска
Потсетник За Сите Почитувани Клиенти :
Не контактирате доколку ви помогне потребни во секое време

Избор на клиент