• Новак
10pcs/Многу Големо Мода Прстени Strench Мачка Прстен Сребро Злато се Зголеми Злато-боја Месинг Накит за Жените Девојка да Може да се Меша Бојата

10pcs/Многу Големо Мода Прстени Strench Мачка Прстен Сребро Злато се Зголеми Злато-боја Месинг Накит за Жените

DEN 360.00
DEN 383.52
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Сите слики во нашата продавница е да се преземат од страна на физички articals, на позлата боја има малку варијанса од 1 многу на друг. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.ако ви се грижат за тоа тенок различни,тогаш ве молиме размислете два пати пред ставање на ред. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. Ние сме бесплатен превозот сите наши објекти со ЕМС/DHL/UPS/RPX или DHL Глобалната Mail /e Packet / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел : Цел на вредноста Цел вредноста Цел вредноста Цел value >$100,превозот преку "Федекс", СФ,и др.Големина : 6.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена 3. Метална Боја : Сребро ,Злато ,Злато се Зголеми,позлатен,ако треба други бои,ве молиме контактирајте со продавачот
4. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање : Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и Т/Т(банкарски) 2.

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6.5
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
EVERFAST
Повод:
Партија
Површината Ширина:
4mm
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Strench мачка
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Моден Прстен Накит
MOQ:
10pcs/многу
експрес:
бесплатни меѓународни превозот
is_customized:
Yes
Beaded прстен:
улична мода
Пол:
мажи жени
Шарм Прстени:
Класичен прстени
Геометриски прстени:
Strench мачка
Божиќ стил:
Најдобар подарок за себе,за пријател,семејство
боја:
Среброто, Златото Се Зголеми Злато Позлатен
Материјал:
Дувачкиот

Избор на клиент