• Новак
2018 Специјална Понуда Л Голф Pgm Голф Панталони Мажите Високо Еластична Брзо сушење Тенок Дел Еластичност Не Избледуваат Горниот дел од Телото Supe

2018 Специјална Понуда Л Голф Pgm Голф Панталони Мажите Високо Еластична Брзо сушење Тенок Дел Еластичност

DEN 4121.00
DEN 4848.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

PGM голф есенски и зимски панталони! На Моделот се : KUZ025 Боја : бела, каки, сина, морнарица, Големина : 29,30,31,32,33,34,35,36,38, Материјал : Полиестер 95% ,,, Еластична Свила 5% парична Казна ткаенини за да се создаде одлична удобност и чувство на здив, плус кашмир
Нашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е подолу :

Главните карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Голф
Затворање Тип:
Патент Летаат
Бренд Име:
PGM
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
kuz025
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук

Избор на клиент